PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106233}

21 Jump Street

7,6 1 280
ocen
7,6 10 1 1280
21 Jump Street
powrót do forum serialu 21 Jump Street

Mialem kiedys okazje ogladać ten świetny serial ...ale bylo to daleko , daleko stąd..hah...Chetnie pogadam z osobami które przynajmniej coś slyszały o tym serialiku !!! czekam na was !! :))))

krzysiekjj

slyszalam o tym serialiku, ale o nim tak do konca nie slyszalam, noo... troche wiem..eee...gra w nim Depp?? i ktos tam jeszcze, to jest serial i go w Polsce nie puszczaja...hmm... co jeszcze?...no tak w ogole to chyba nic...aha i jeszcze to, ze nigdzie go nie ma...i to chyba koniec, jak cos mi sie przypomni, albo cos o nim uslysze to dam ci znac, a na razie tyle...( moze mi KIEDYS odpiszesz, moze juz NIGDY nie...ale mimo wszystko zycze ci szczescia [tam gdzie teraz jestes...] ja wszystko powiedzialam!!! )

użytkownik usunięty
__1064aka

za kilka dni bede miala ten film!!:D:D znczy się narazie 2 pierwsze odcinki:D:D a pozniej się zobaczy:D:D hehe:D:D jak ktoś też jest zainteresowany tym filmem to niech kliknie do mnie na maila :D:D aga2-7@wp.pl

Leciał w 1992 albo 93 na Sky One...potem stacje zakodowali...straszna lipa niestety.............

hej ja jestem zainteresowana,. napsize do Ciebie;]

krzysiekjj

Mam kilka odcinków 21 jump street.... napisów co prawda nie ale angielski znam dość dobrze i muszę powiedzieć że naprawdę fajny serial :)

użytkownik usunięty
Clever

ja mam tylko 6 pierwszych odcinków, ale muszę powiedzieć, że serial jest całkiem fajny:D

ja mam po kilka odcinków z różnych serii - kolejności nie znam ale łącznie coś koło 10-12

krzysiekjj

Mam 12 pierwszych odcinków. :) Serial całkiem fajny. Może mi ktoś powiedzieć skąd moge ściągnąć napisy? Proszę o wiadomości na maila nikodemia@tlen.pl :D

Piratka

ano ni ma napisów :( Ale się zabieram żeby je w końcu zrobić ze słuchu.... aaaa, doszłam już do ładu z tymi moimi odcinkami i powiem wam że mam w tej chwili calą pierwszą serię i 10 odcinków z drugiej ;) ściągam reszte...

ocenił(a) serial na 10
Clever

Mam proźbę! Mógłby mi ktoś przesłać na maila olenka_1515@wp.pl będę wdzięczna BARDZO BARDZO PLOSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Clever

Jestem zainteresowany tym serialem, bardzo proszę o kontakt: foma6@interia.pl

krzysiekjj

"21 Jump Street". Ten serial emitowala TVP 1 na poczatku lat 90-tych.
To byl 1991 lub 1992 rok.
Tylko kilka odcinkow :-( Reszte sledzilam na RTL i Sky One.
Wiem, ze serial jest wydany na DVD w USA. Pracowalam w sklepie muzyczno-filmowym i mielismy go na sprzedaz w tym roku.
Pozdrawiam wszystkich fanow talentu Johnny'ego.

rush2keanu

Ja dziś oglądnęłam sobie na YouTube cały pierwszy odcinek pierwszej serii co prawda w 5 kawałkach i po angielsku ale zawsze coś =) wiem ze można znaleźć tez na tej cudownej stronie poszczególne odcinki to tez nie tak źle.
Pozdrawiam.

Yoko_ono

Pamiętam leciało to kiedyś na RTLu - ale raz, że wtedy niemieckiego nie znałam i NIC nie rozumiałam, a dwa, że w '92 roku to ja miałam 11 lat i byłam jeszcze na etapie lalek Barbie a nie Deppa:)))

Swoją drogą to obejrzałabym sobie z chęcią kilka odcinków,chociaz seriali nie znoszę - ale z racji obecności w tymże serialu mojego ukochanego aktora...mogę zrobić wyjątek:)

krzysiekjj

Ja twz czcem ten serjal!!! :) karon2@o2.pl

Luthien_Tinuviel

jestem zainteresowana tym serialem...mój e-mail to: michalki1@wp.pl

ocenił(a) serial na 8
xwAlkingxDowNxThexStReEt

ja też baaardzo maga16@poczta.o2.pl
narazie sciagam 2 sezon ten znalazlam na torrencie duzo jest na youtubie ale nie moge sie do konca polapac no i buforowanie jest strasznie wkurzajace.. marze wiec o normalnej sciągnietej wersji :)

ocenił(a) serial na 8
maga89

reflektuje sie... youtube jest ok ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones