PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106233}

21 Jump Street

7,6 1 280
ocen
7,6 10 1 1280
21 Jump Street
powrót do forum serialu 21 Jump Street

Chciałabym ten serial obejrzeć skuli Deppa;) Chodźcie napiszemy e-maile albo listy do Polsatu albo choćby do TVP2! Co wy na to?? warto spróbować;)

xmarchewkaaax

Może jakby dużo ludzi przesłało listy z prośbą, to w końcu zostałaby ona pozytywnie rozpatrzona. D Moja propozycja listu:

Z poważaniem,

chciałem/am zasugerować, by wyemitowano na antenie telewizji [wstaw kanał] bardzo popularny w latach dziewięćdziesiątych serial "21 Jump Street". Ośmielę się zauważyć, że ze względu na cieszącego się dużą sławą, kochanego przez miliony widzów aktora grającego jedną z głównych ról, pewne jest, że znajdzie się również obecnie wielu odbiorców. Johnny Depp jest już od lat prawdziwym idolem, zarówno młodym fanom, jak i starszym, którzy mogą jeszcze pamiętać go z tej roli, powinien przypaść do gustu ten przebój telewizyjny. Obecnie fani Deppa zachwyceni jego rolą Jacka Sparrowa z utęsknieniem wyczekują kolejnych perełek z tym gwiazdorem, więc to idealny moment, by pomyśleć poważnie o pokazaniu serialu z początku jego kariery, który prawie natychmiast stał się hitem i z pewnością teraz będzie nie mniejszym. Piszę w imieniu setek miłośników sztuki kinematografii i aktora uznanego za jednego z najseksowniejszych gwiazd Hollywoodu. Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie pomyślnie rozpatrzona.

Z wyrazami szacunku,
XYZ
(radzę podpisywać się imieniem i nazwiskiem)

Wystarczy przesłać go do telewizji, a być może doczekamy się serialu z Johnny'm w tv. A zapewniam, że listy z prośbami są rozpatrywane, nieraz pomyślnie. Więc... do roboty.

adresy e-mail do najpopularniejszych stacji:

polsat poczta@polsat.com.pl
tvn widzowie@tvn.pl
tvp widzowie@tvp.pl

_Morgana_

proponuję napisać zamiast "najseksowniejszych" to "najlepiej opłacanych gwiazg Hollywood" tylko taka sugestia :) ;)

melody_5

melody ma rację. Oczywiście urody Deppowi odebrać nie można, ale sugestia panienki nade mną brzmi lepiej.

_bateman

Co prawda serial oglądałam, ale fajnie byłoby go zobaczyć w tv, tym razem po polsku. Chociaż wątpię... Jednak wysłałam nieco zmieniony "przykład":


Piszę, aby zasugerować emisję na antenie telewizji "..." popularny w latach dziewięćdziesiątych serial "21 Jump Street". Serial stał się prawie natychmiast hitem. Sądzę, że ze względu na cieszącego się dużą sławą, uwielbianego przez miliony widzów aktora grającego jedną z ról, cieszyłby się teraz równie dużą oglądalnością. Johnny Depp jest już od lat idolem, zarówno młodych fanów, jak i starszych - niektórzy z nich mogą pamiętać go z tej roli. Obecnie większość fanów pana Deppa jest zachwycona jego rolą w trylogii "Piraci z Karaibów..." i z utęsknieniem wyczekują oni kolejnych filmów z tym gwiazdorem. Wpływ na zwiększenie oglądalności miałby też fakt, że serial jest prawie niedostępny dla przeciętnego widza. W tym serialu zaczynał również Brad Pitt. Jest to więc idealny moment, by pomyśleć poważnie o pokazaniu serialu z początku kariery tychże aktorów, aktorów uznanych za jednych z najlepszych. Piszę w imieniu setek miłośników sztuki kinematografii i . Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie pomyślnie rozpatrzona.

Czy coś takiego, w każdym razie ;). Szanse są jednak... marne.

Irbis___KONTO_NIEAKTYWNE

Po pierwsze musialoby byc was w chuja duzo osob, a po drogie oni raczej tego serialu nie maja

Black_Smog

drugie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones