Hunter McCracken

7,9
263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hunter McCracken

w "Drzewie życia" chłopiec zagrał niesamowicie. Stopił w sobie po mistrzowsku dobro i zło (racje ojca i matki). Zarażany przez oboje rodziców, dobry chłopiec, wybiera w końcu atrakcyjniejszą, ciemną stronę mocy i wyznaje ojcu, że do niego jest bardziej podobny.
I właśnie wtedy ojciec ugina się pod nim. Przegrywa. Dobro musi wygrać.
Niezwykła rola.

AutorAutor

faktycznie rola godna podziwu, aczkolwiek trudno będzie mu z dalszą karierą, dużo znam przypadków dzieciaków co jeden film zagrali fantastycznie a potem słuch po nich zaginął

Pauleta

Ale to nie oznacza że musisz mu dawać 7 :) Nie tylko rola Mccrackena jest tu wyjątkowa. Nie tuzinkową rolę odegrał Pitt oraz Chastain.

mati9423

nie rozumiem, a co mu mam dać? Zagrał na razie jedną rolę, zagrał ją dobrze, ale nie wiem jak poradzi sobie dalej.. wydaję mi się, że ocena 10 jest trochę na wynos

Pauleta

Ma teraz wolną wolę.. Może rozwinie skrzydła jak Foster albo Portman lub skończy jak Dakota Fanning, która w filmie "Sam" zagrała wybitną rolę. Chodzi o to że zagrał tylko jeden film, jeden jedyny i po tym należy go oceniać a nie po tym co nastąpi w przyszłości.

mati9423

zobacz też "hounddog" z Fanning.

mati9423

w sumie było by fajnie gdyby ''skończył'' jak Dakota, bo mnie akurat podoba się jej gra aktorska i przebieg jej kariery (może poza Zmierzchem)

AutorAutor

zasługuje na nominację (jeszcze nie przyjrzałem się konkurencji), tak jak w zeszłym roku Hailee Seinfeld. Rzeczywiście ciekawe, jak się dalej potoczy jego kariera...

AutorAutor

przez cały film mialam wrazenie ze to ten sam chłopiec, który grał rolę synka laury brown (julianne moore) z filmu 'godziny.

jego postac z 'drzewa życia rzeczywiście rewelacyjna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones