Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
195 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

brzydal

użytkownik usunięty

Czy tylko ja uważam, że on jest bardzo brzydki?
Każdy mówi, że jest jednym z najpiękniejszym aktorów a wg mnie wcale nie, wygląda jak małpa z buszu..

Zależy o jakim jego wizerunku mówisz. Zgodzę się, że w niektórych filmach faktycznie wygląda jak ''małpa z buszu'' np. w filmie,,Kalifornia''. Ale i tak w końcu chodzi tylko o kwestię gustu. Widocznie ty masz wyjątkowy gust. ;)

użytkownik usunięty
NishaKapoor

Ogólnie mówię, oglądałam film 'Kalifornia' i w sumie jego dziewczyna grająca u jego boku Juliette Lewis także jest brzydka i pasowali do siebie. Już David Duchovny się lepiej prezentuje a też jest brzydki.Poprostu nie cierpię brązowych oczu mimo że Pitt takich nie ma nie podoba mi się kompletnie nie rozumiem jego fenomenu...

Rozumiem. ;)
Mnie się podoba, choć nie we wszystkich filmach, a wydaje mi się, że jego fenomen polega raczej na tym, że dobrze gra i pasuje do ekranu, że tak to ujmę. Ma też taką bardzo plastyczną twarz-łatwo uwierzyć, że nie jest Bradem, ale postacią. Ale to moje zdanie.
A czyj typ wyglądu ci się podoba? Oczywiście pytam o aktorów. :)

użytkownik usunięty
NishaKapoor

Duuużo ale np, Paul Walker, Jan Wieczorkowski i dużo innych.

Każdy ma swój gust. Mnie się Brad Pitt zawsze podobał...no może nie z wąsem i brodą bo nie gustuję w takich dodatkach. :)

użytkownik usunięty
Nuno33

Mi tam się podoba zarost.

Mnie też się podoba zarost, ale zarost to nie broda. Bo broda jest zarezerwowana tylko dla św. Mikołaja :)

użytkownik usunięty
Nuno33

No tak wiesz o co mi chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones