Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
195 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

Mnie osobiście najbardziej podobał się w "Troi" i "Zdradzie". A wy???

Katie_

Hm... w TROY, Podziemny krąg i The Mexican :D

użytkownik usunięty
winox

Brad zawsze był piękny ale prawdziwą klase pokazał w Wywiadzie z wampirem (te niebieskie oczy Luisa) i oczywiście w Troi( niezłe ciałko) =)

użytkownik usunięty

Ale odpowiedź jest prosta. Najlepszy jest w ogóle. Jednak superasty był w: "Troi"(męski), "Wichrach Namiętności"(młodzieńczy) i "Podzemnym Kręgu"(luzacki)

hmmmmm we wszystkich filmach wyglada sexy :D ale chyba najbardziej w TROI z tym swoim sexy tyleczkiem:D mniam=P
:)

użytkownik usunięty
winox

najlepiej wyglądał w podziemnym kręgu i wywiadzie z wampirem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
winox

najlepiej wyglądał w podziemnym kręgu i wywiadzie z wampirem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Katie_

Mi osobiście nigdy się nie podobał ale właśnie po Troi jest moim ulubieńcem!!!! tam nasjbardziej mi się podobał, potem w Zdradzie i Mexikano

użytkownik usunięty
Katie_

NATURALNIE TROJA ORAZ PODZIEMNY KRAG WTEDYB WYGLADAL TAK ZLE TAK SEXY

Katie_

W Ocean's Eleven też był spox :D W wichrach namiętności też :D W wywiadzie z wampirem świetny.. On jest poprosru super i sexy wygląda w każdym filmie :D W Snatch (Przekręt) też :D:D:D

Katie_

W Troi był niezły i osobiście powiem, że uratował ten film przed totalną klęską:) A tak naprawdę to najlepszy był w Joe Black!

Sambora

Obejrzałam w sobotę z kumpelom"The Mexican". Na początku sie nie zdziwiłam: był po prostu boski. Ale po obejrzeniu filmu kilka razy doszłam do wniosku, że to jeden z jego najlepszych filmów.

Katie_

troi nie ogladalam (ale zamierzam to zmienic), ale mi sie podobal w zdradzie, podziemnym kregu i the mexican..

Katie_

Chyba żartujesz???????????????????????????????????????????????????????

Katie_

Chyba żartujesz????????????????????????????????????????????????????????????

Pan_Li

Coś się zjeb... i moja opinia znalazła się w niewłaściwym miejscu. "Chyba żartujesz?" dotyczyło opinii Bryzejdy na temat "The Mexican"!

użytkownik usunięty
Sambora

Delikatnie mówiąc jesteś "malutkim" błędzie. "Uratował ten film przed totalną klapą", daruj, ale zupełnie nie masz racji. "Troja" jest wspaniała, genialna i superowo obsadzona. Jedynym aktorem, który się tam nie popisał jest Orlando Bloom, ale mniejsza z tym... "Troja jest dziełem najwyszszych lotów", "olśniewającym fimem najwyzszej klasy", "zasługującym na masę Oskarów". To cytaty z amerykańskich i angielskich pism, tylko w Polsce krytycy wypisują totalne bzdury tak naprawdę w ogóle nie oglądając opisywanych filmów.
Twoja nieprawdziwa opinia na temat tak wspaniałego aktora jakim jest właśnie BRAD PITT jest obraźliwa, niesłuszna, bezpodstawna i odrażjąca. Nawet moi wymagający rodzice (co do gry aktorskiej) zgodnie stwierdzili, że tak wspaniałego aktora nigdy nie oglądali; bardzo podobnie mówią inni, którzy zostaną zapytani. Tak więc, nie masz racji, jeżeli chcesz żyć w błędzie, bądź (nazwijmy rzeczy po imieniu) zakłamaniu dalej podtrzymuj swe błędne zdanie oraz opinię...

Katie_

Wg. mnie najlepiej wypadł w : Siedem, Podziemnym Kręgu i Californi

użytkownik usunięty
Kolbe

Najbardziej sexy wygladal w Troi - byl tam taki meski :D..............boski byl tez w wywiadzie z wampirem - te oczy!!

Katie_

On jest sexy cały czas! Czy to w filmie czy w rzeczywistości! Najbardziej mi się podobał w "Troi" i "Wichrach namiętności".

Katie_

Bezapelacyjnie w "Zdradzie" i "Podziemnym kręgu". Czy w Troi tez to nie wiem, bo jeszcze nie ogladalam, ale zapewne tez wyszedl bosko!!!

Katie_

Ale musicie przyznać, ze w "Przekrecie" strasznie go zeszpecili. On nawet w 0.001% nie przypomina cygana....wyszedl w tym filmie tragicznie...

Diabla

Cygan - to nie pies, pisze się z DUŻEJ litery!
Btw fajny z niego był koleś w "Przekręcie".

Pan_Li

proszę Cię...

kacperepcak

mówię o muskulaturze... podobał mi się

Katie_

Według mnie najbardziej sexy wyglądał w Troi-to ciałko-aż chce sie chrupać...Naprawde mi sie tam podobał.Boski Achilles,hmm......

Katie_

W "Przekręcie" był.. hmm extra :D Buhehe ten głos :D:D Normalnie leżałam ze śmiechu, ale muszę przyznać, że bardzoo fajnie mu to wyszło..
A tak poza tym to on jest sexy we wszystkich filmach i koniec :P

Katie_

W "Przekręcie" był.. hmm extra :D Buhehe ten głos :D:D Normalnie leżałam ze śmiechu, ale muszę przyznać, że bardzoo fajnie mu to wyszło..
A tak poza tym to on jest sexy we wszystkich filmach i koniec :P

Katie_

W "Przekręcie" był.. hmm extra :D Buhehe ten głos :D:D Normalnie leżałam ze śmiechu, ale muszę przyznać, że bardzoo fajnie mu to wyszło..
A tak poza tym to on jest sexy we wszystkich filmach i koniec :P

użytkownik usunięty
Katie_

ogolnie jest cudowny,ale w TROIJ wyglada najlepiej

użytkownik usunięty
Katie_

ogolnie jest cudowny,ale w TROIJ wyglada najlepiej

Katie_

Najbardziej sexy wyglądał w Troi oczywiście:):)

Beatka200

w "Przekrecie" i w "Podziemnym kregu" .ach te cialo...

Katie_

w "Przekrecie" i w "Podziemnym kregu" oczywiscie. ach, te cialko

Katie_

Jak dla mnie najpiękniejszy był jako sexsowny autostopowicz w "Thelma i Louise", a potem to w "Fight Club", no i oczywiście w "Przekręcie".

Katie_

Jak dla mnie najpiękniejszy był jako sexsowny autostopowicz w "Thelma i Louise", a potem to w "Fight Club", no i oczywiście w "Przekręcie".

Katie_

Jak dla mnie najpiękniejszy był jako sexsowny autostopowicz w "Thelma i Louise", a potem to w "Fight Club", no i oczywiście w "Przekręcie".

Katie_

Jak dla mnie najpiękniejszy był jako sexsowny autostopowicz w "Thelma i Louise", a potem to w "Fight Club", no i oczywiście w "Przekręcie".

Katie_

Jak dla mnie najpiękniejszy był jako sexsowny autostopowicz w "Thelma i Louise", a potem to w "Fight Club", no i oczywiście w "Przekręcie".

Katie_

Jak dla mnie najpiękniejszy był jako sexsowny autostopowicz w "Thelma i Louise", a potem to w "Fight Club", no i oczywiście w "Przekręcie".

Katie_

Jak dla mnie najpiękniejszy był jako sexsowny autostopowicz w "Thelma i Louise", a potem to w "Fight Club", no i oczywiście w "Przekręcie".

Katie_

Jak dla mnie najlepiej wyglądał w filmach "Joe Black" i "Fight Club"

Katie_

Seven, FC, The Mexican ::D

FC-- Fight Club :P

Katie_

Seven, FC, The Mexican ::D

FC-- Fight Club :P

Katie_

Seven, FC, The Mexican ::D

FC-- Fight Club :P

Katie_

Seven, FC, The Mexican ::D

FC-- Fight Club :P

użytkownik usunięty
Katie_

Najsexowniejszy był oczywiście w Troi (żeby tak się okazało, że wszyscy bohaterowie Iliady byli tak przystojni...), Podziemnym kręgu (szkoda, że grał tylko DRUGĄ OSOBOWOŚĆ tego wariata...) i w Wywiadzie z wampirem (on i Tom Cruise nie mają sobie mocnych...). Ja go po prostu kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moim zdaniem najlepiej wypadl w "Joe Black" i "Wichrach namiętności". W "Troi" tez byl swietny, ale w "Joe Black" to poprostu cos.

użytkownik usunięty
Katie_

Mogę Ci odp. w którym filmie był najpiekniejszy. Moim zdaniem w "Troi", choć On jest najbardziej fotogenicznym facetem na świecie, tak więc w każdym filmie, był boski!!!

użytkownik usunięty
Katie_

Uważam ,że w każdym filmie urzekał nas czymś innym,ale w ''TROI' przekroczył wszelkie granice!Nic dodać nic ująć -był BOSKI...

Katie_

Ja na przykład uważam, że Brad najlepiej wygląda gdy jest naturalny. Co do filmów to najbardziej spełnia te wymogi w "Se7en"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones