Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
194 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

Dobrze wygląda, dobrze gra i oby tak było jak najdłużej

hogdyfog

Dobrze, że wciąż trzyma formę, bo nie wyobrażam go sobie jako starego dziadka...

marbolendo

To musisz zobaczyć "Niezwykły przypadek... :)

hogdyfog

Widziałem, widziałem, rozumiem o co Ci chodzi, spox:)

hogdyfog

No chyba właśnie nie będzie "grał jak najdłużej ", bo planuje przejść na emeryturę ...Bruce Willis ma afazję i nie będzie grał ,Brad idzie na emę...legendy odchodzą ,ech...

ARSENDISidm

Ostatnio to zdementował. Chodziło mu po prostu o to, że lata młodości to już raczej ma za sobą.

kryst007

Aaa czyli jak zwykle ,dziennikarze jak te barany nadinterpretują jakaś wypowiedź ...coś podobnego było z Alainem Delonem i zabiegiem eutanazji ostatnio

ARSENDISidm

No niestety. Ale Brad jest na tyle miłym facetem, że zwalił to na siebie i stwierdził, że powinien jaśniej się wypowiadać ;)

kryst007

Oby!!!

ARSENDISidm

Masakra... a godnych następców zbyt wielu nie widać...

hogdyfog

Oszukali mnie ! Film reklamowany na film roku , wielka obsada , rezyser no i przede wszystkim historia Mansona ! Gdybym się nie interesował i nie znał biografii Charlesa i Brucea Lee to łyknąłbym to jak wiekszość lemingow.

Rok czasu czekalem na ten film ,ktory z rozmachem pokaze historie najstraszliwszej zbrodni w Hollywood , po ktorej celebryci przestali nasladowac hipisow , imprezowac i pozamykali sie w swoich willach sparalizowani strachem na kilka miesięcy ! Kazdy kupił gnata i nosa nie wychylał bojąc się o własne tyłki .

Zamiast tego dostałem jakieś pokrzepienie serc po latach od zbrodni w postaci rozprawieniem sie z bandą . Wyglądało to jak tania konspira. Samego Mansona było jak na lekarstwo , a w trailerach kladziono nacisk szczegolnie na niego . Film zgodnie z zapowiedziami mial sie na tym opierac , a okazało się za tło poboczne do lansowania Dio ,Pitta i Margott. Od 2008r.

Tarantino imprezował hucznie w Bradem narkotyzując się w domu Angeliny co było zalążkiem ich pozniejszego rozwodu . Potem do grona zadufanych doszedł Leonardo i Robbie. Oszukali mnie i mase lemingów na swiecie wycierając sobie mordy legendarnym Brucem Lee,ktory byl 1 azjatą wysokooplacaną interkontynentalną gwizadą w historii kina ,ktory pokazał swiatu co to jest kino akcji/kopane.

Był pomostem miedzy wschodem a zachodem i dał początek całej plejadzie pozniejszych gwiazd ,a jego wizje jak powinno to wygladac na ekranie są stosowane po dzis dzien z czego rownierz kozystal Tarantino,co za hipokryzja .

Jego Wejscie Smoka ( podczas ktorego krecenia musial ciagle walczyc w amerykanskimi wspolproducentami ,poniewarz na kazdym kroku chcieli go oszukiwać ) było grane w kinach po 12 miesięcy ! Kolejki do kas ciągnęły się jak szalone . Prosze mi pokazać taki sukces Tarantina czy Pitta ? A mimo tego te dupki zmówiły się podczas libacji

- chcesz pokonać Brucea Lee ? U mnie mozesz zrobić wszystko ! -
Pitt dobrze wiedzial co robi . Dawali sobie zarobić nawzajem poprzez wczesniejsze lukratywne wspolprace.

I tak o to powstała ta profanacja ,którą niezwykle trafnie podsumowała Shannon. Ego aktora i jego status wystrzelił do góry ,a rezyser pokazał swiatu ,że to on i Ameryka są najlepsi . Kiedy internet rozswietlil sie od czerwonosci zaczal sie tlumaczyc na konferencjach prasowych w sposob tak dziecinny ,ze urągało to jego wielkosci.

A teraz na koniec NAJLEPSZE PYTANIE : skoro ta scena była i jest niezwykle szeroko kometowana w mediach , to czemu podczas wywiadow Brad Pitt nie został ANI RAZU spytany o jego odczucia i zdanie na ten temat ? Konia z rzędem temu ktory mi takowe znajdzie ! Bo to była ustawka amerykanskich celebrytow z Hollywod ! Widocznie czyny Mansona nie przemowily do ich zblazowanych głów. Kpią i wycierają sobie gęby nieżyjącymi sławami. Jeszcze wysmiewa się i mówi ze ma w ch..ju co mysli rodzina Lee powolując się na książkę Polliego,bzdura. Niewygodne tresci przemilczane a kasa i slawa rosnie ;)

Widz_30

Ale to piszesz o filmie, mnie się też nie podobał, ale Pitta bardzo lubię i cenię, a w tym filmie był najlepszy i dzięki niemu dotrwałem do końca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones