Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
195 607 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

To jest własnie to pytanie- Ile Brad Pitt ma wzrostu :D Słyszałam ze 160 ale jakos nie chce mi sie zabardzo wierzyć bo jest od Jennifer A. Wyzszy o głowe:d jak ktos wie to niech mi tutaj skrobnie wielkie thx :D

__Magda__

Brad Pitt ma 183 cm wzrostu. Jest wyższy od Jennifer Aniston, bo ta ma 165cm(ale to poetycko ujęłam)

użytkownik usunięty
__Magda__

Ma 183cm. Super, lubie wysokich mężczyzn.

o dzięki wam!! bardzo mi ulżyło :D nie przezyłabym gdyby był liliputem :D

__Magda__

a ja gdzieś czytałam, że ma 180.. a może ma 183.. :D Dzięki Bogu nie jest niski! :D

użytkownik usunięty
winox

No ze 183 cm można się już pokazać. Nie to co Tom Cruise :)

Zgodnie z Twoim tokiem rozumowania "pokazać" się nie mogą np. Johnny Depp, Al Pacino, Robert De Niro - wszyscy mają poniżej 180 cm wzrostu; Pacino ma nawet mniej niż 170 cm wzrostu ;]

Tom Cruise nie jest też jakiś specjalnie niski-ma 170 cm.

użytkownik usunięty
__Magda__

Ja czytałam ze 188 ...........cm ......;-]

użytkownik usunięty
__Magda__

Ojejq, a jak by mial 155 to juz beznadziejny? Szkoda na ciebie slow ... eh.

użytkownik usunięty

Jasne, że byłby beznadziejny!!! Ze 155 cm to by mi ledwo do pasa sięgał!!! Musiałabym chyba sobie kark nadwyrężać żeby tak niskko podziwiać jego urodę, boską urodę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

155 do pasa? Masz 3 metry? A właśnie,wszyscy lubiani,seksowni aktorzy mają 165-75cm. Wymień jakieś "ciacho" 195 cm... Takie drągi są beznadziejne,nie rozumiem tego trendu. Poza tym,177 to średnia,a nie jakieś magiczne 180.

kinoman02

Nie ma to jak odpowiedź po 14 latach :^D

Ezix

Pomyśleć,że odpowiedziałem na temat z czasów,gdy nie było jeszcze Facebooka ani Youtube'a.

__Magda__

Ale wy macie problemy......w informacjach które sa pdawane na jego temat wzrost waha się od 178cm do 183cm....ale kiedy oglądałam program o kręceniu "Troi" to sam Brad Pitt powiedział, że musiał się rozbudowac żeby wydawać się większym i wyższym niż jest w rzeczywistości bo ma 180cm........i na prawdę mu sie to udało bo wyglądał jakby miał ze 188cm.......i wogóle wydaje sie wyższy niż mówi! Pozdrawiam fanki i fanów Brada Pitta i polecam film "Meet Joe Black" tym którzy tego filmu jeszcze nie znają! Poznajcie jego filmografię i zwracajcie uwagę na jego talent aktorski a nie na tak błahe rzeczy jak jeso wzrost!

użytkownik usunięty
szechina

kazdy se zwraca uwage na co chce kolezanko nie kazdy musi patrzec na nie go jak na aktora !

użytkownik usunięty

hej spokojnie!! ja nie mówię zeby każdy miał w nosie jego zycie prywatne i to ile ma wzrostu z kim sypia czy co jada na sniadanie.... po prostu chcę zeby oprócz tych wszystkich błahostek ludzie nie zapomnieli ze on przede wszystkim jest aktorem a dopiero potem modelem do ogladania i oceniania jego walorów fizycznych! osobiscie bardzo lubie brada pitta gdyz widzialam z nim kilka na prawde swietnych filmow ale jako mezczyzna zaczal mi sie podobac niedawno....obecnie jest to jeden z moich ulubionych aktorów! pozdrawiam

__Magda__

napeweno on ma ponad 1,80
A wy ... dziewczyny ile macie wzrostu ? Jestescie tez tak cos wysokie jak on ?? :)

Daga

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie ludzie tu napisali, że Pitt sam mówi w wywiadach, że ma równo 180cm wzrostu.

__Magda__

hehe....jestem wysoka prznajmniej ja...180cm

Chantal_21

hehe a ja mam 1,78 cm :) nie wiele mi do ciebie brakuje kinomanko :p

__Magda__

ja mam ok. 172 chyba... Tez kocham wysokich mezczyzn. A własnie ... ile cm wzrostu ma Tom Cruise??

RockinGirl

tyle co zarostu

MatiNalbor

http://wzrostgwiazd.blox.pl/2010/05/William-Bradley-Pitt-znany-jako-Brad-Pitt-ur -18.html

__Magda__

obstawiam 180 cm - 183 cm, mniej więcej. Niby piszą gdzieniegdzie w internecie wzrost różnych aktorów, ale nie wierzę w dokładność tych danych xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones