Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
195 607 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

Za to ,że nie jest tak szalony jak Johnny Depp i nigdy nie zagrał zadnego klauna :D

użytkownik usunięty
Jordan09

Czyli, że to źle, że nie zagrał?

Tak . Ja lubie aktorów którzy są wszechstronii a Brad niestety zawsze gra tylko amantów albo bohaterów.

Ale przystojny w młodosci był, trzeba przyznac ..:D

Jordan09

Za to z drugiej strony Depp gra w większości dziwolągów. Niesprawiedliwa twa ocena jak i porównanie :>

MrZajac

Oj czy ja wiem czy w większości :) Właśnie on ma bardzo różnorodne role. Z tym ,że ja kocham jego szaloną wersje. Kurcze, ale Brad też mógłby sie podjąc jakiejs odważnej szalonej roli ;/ Chciałabym go zobaczyć w takiej wersji :D

Jordan09

Nie obejrzałem jakiegoś multum filmów udziałem Pitta (z tego co widzę to 8 tytułów w sumie), ale 3 zapadły mi szczególnie w pamięć: 12 małp, Fight club i Wywiad z wampirem. Trzy różne pozycje, a w każdej zagrał zupełnie inaczej, co sugeruje o jego wszechstronności : ]

MrZajac

Być moze, ale jak mówie . Mnie brakuje w jego filmografii prawdziwego odjazdu. Fajnie, gdyby raz zrobił z siebie takie debila:D Wiem ,że dziwnie to brzmi ale ja lubie takich aktorów na luzie, którzy niczego się nie boja.

Jordan09

"Tajne przez poufne" widziałaś?

Ciri94

Nie, jeszcze nie. A co ,Brad sie tam wydurnia :D?

Jordan09

Nie każdy facet się poprostu do tego nadaje mi on by naprzykład wogóle nie pasował do takiej roli ma bardziej męskie rysy niż depp co wcale nie oznacza że jakoś gorzej gra czy coś

Jordan09

Można tak powiedzieć. Na pewno gra tam debila. Ba, prawdopodobnie najfajniejszego debila, jakiego miałam przyjemność widzieć na ekranie. :) Za samym filmem nie przepadam, ale polecam, żebyś obejrzała ze względu na grę Brada (dosłownie do każdej miny się tam przykładał). Może po tym filmie bardziej go docenisz.

Ciri94

O super :D napewno obejrze :D dzieki :)

Jordan09

Okej, napisz mi tu potem, jak Ci się podobał. :)

Jordan09

W "True Romance" gra zaćpanego faceta, w "12 małpach" gra chorego psychicznie gościa, w Fight Clubie ma dosyć energiczną rolę. No mało tego nie jest jednak. Poza tym niekonsekwentnie oceniasz, bo Depp ciągle gra tak samo.

Jordan09

To w "12 małpach" nie zrobił?

Jordan09

W "Przekręcie / Snatch" zagrał dobrą, komediową rolę. Zobacz natychmiast jak nie widziałaś! W "Bękartach Wojny" przecież też na granicy absurdu. W "Kaliforni" też gra poniekąd idiotę. Z tą różnicą że psychopatycznego. Są to jak dla mnie role w których Depp by nie podołał ;)

Jordan09

przeciez Pitt jest duzo lepszym aktorem od Deppa wiec o co w ogole chodzi?

jalda

pitt przy deppie jest słaby

arthas74

Obaj to marnej klasy aktorzyny.
Biorąc pod uwagę odpowiedzi tutejszych inteligentów można wnioskować że założyciel tematu to mistrz prowokacji.

Jordan09

Tajne przez poufne. Radzę lepiej poznać temat zanim się wypowiesz. Swoją drogą jeśli Tyler Durden nie był szalony...

justareader

12 małp. Czepiasz się. Po prostu Depp Ci się bardziej podoba. Typowe ..

justareader

Obaj to marnej klasy aktorzyny.
Biorąc pod uwagę odpowiedzi tutejszych inteligentów można wnioskować że założyciel tematu to mistrz prowokacji.

Harpagan_Kamember

Całe szczęście pojawiasz się ty i ratujesz sytuację.

justareader

Ta ekscytacja jest nie na miejscu,ale i tak dziękuje.

Harpagan_Kamember

Nie uważam, że Depp jak i Pitt to marnej klasy aktorzyny, według mnie to jedni z najlepszych aktorów ( można tak rzec -młodego pokolenia). Potrafią zagrać każdą postać i robią to dobrze. Za 20 lat ,jestem pewna, że będą tak samo szanowanymi aktorami co np. dziś Anthony Hopkins czy Jack Nicholson. I nie mówię tutaj o ich popularności, tylko o dobrej grze aktorskiej. Ja np. za aktora marnej klasy uważam m.in. Jason Stathan czy Vin Diesel . Ale gusta są różne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones