Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
194 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

Za rolę w „Once upon a time in Hollywood” musi dostać Oscara.

kolorkiznam

Brad ukradł show absolutnie!

kolorkiznam

Nominacja pewnie będzie, choć przyznam, że będę zaskoczony jeśli go wygra.

kolorkiznam

Chyba żart. :D Oscara za jeżdżenie samochodem w okularach? I gadkę z tą samą manierą co z Bękartach Wojny? Wiem, że prestiż tej nagrody się obniżył, ale nie aż tak, serio.

adamcpdst

nie żartuję, poważny koneserze kinematografii :o dobrze, że o Oscarach nie decydujesz Ty, bo jakby szroty, którym dajesz pozytywne oceny miały dostać nagrody, to dopiero można byłoby się złapać za głowę i stwierdzić, że prestiż tego wyróżnienia się cholernie zmniejszył

kolorkiznam

Jakbyś nie żartował to podałbyś jakieś argumenty. Ale spoko, może jak obejrzysz trochę więcej niż 88 filmów to nie będziesz pisał takich bzdur.

adamcpdst

Jakbyś troszkę ruszył mózgownicą, to byś doszedł do prostego wniosku, że w 99% przypadków liczba obejrzanych filmów =/= liczba filmów ocenionych w internecie. Oczywiste jest, że wszystkich filmów, które obejrzałem, nie oceniłem na tym portalu. Ponadto na filmwebie jestem aktywny od jakichś dwóch miesięcy. Tak czy siak, koneserku szanowny, nie trzeba zjeść zębów na oglądaniu filmów, żeby móc stwierdzić, że czyjaś gra aktorska jest znakomita. Mówisz o podawaniu argumentów, podczas gdy sam podałeś jeden, będący na dodatek obrzydliwym inwalidą - co w tym złego, że aparycja Aldo Raine’a jest w niektórych aspektach podobna do Bootha? Ta konwencja człowieka z lekceważącym uśmieszkiem spode łba i prześmiewczym akcencikiem jest po prostu świetna i znalazło to potwierdzenie w opiniach mas, bo gdyby było inaczej, to Tarantino by z niej zrezygnował. Spłaszczanie gry Pitta do „jeżdżenia samochodem w okularach :DDDDDDDD” pominę, bo to argument poniżej krytyki.

kolorkiznam

Olej trola bo gra szefa tylko i się wymądrza.

Bob_Calos

Dzięki, chyba rzeczywiście to będzie najlepsze wyjście.

Jak się w ogóle śmiesznie tłumaczy typek. xD

kolorkiznam

Nie zrób kupy tylko. Kreacja identyczna jak w bekartach.

adamcpdst

Gra zupełnie inaczej niż w Bękartach, kompletnie inna postać i manieryzm, może tego nie widzisz, ale uwielbiam jego operowanie na niuansach, wykorzystanie postaci i jej wyczucie. Przykładowo rola DiCaprio jest bardziej rozbudowana, ale to, co u DiCaprio mi nie leży od dawna to operowanie głównie na technice i warsztacie (z wyjątkiem Wilka).

adamcpdst

jak tam, znawco xD?

kolorkiznam

A nic, wciąż uważam, że nie zasłużył na Oscara.

Tak, możesz już wypluć z siebie kolejny żałosny post na kilkanaście linijek, którego i tak nie przeczytam. Pozdrawiam cieplutko. :)

adamcpdst

Tak to już jest w tym Hoollywod...tu Brad Pitt ,był Bradem Pittem :):):) mimika jak w wiekszosci jego filmów, rozumiem że to za pakiet z AD ASTRA...tam był świetny, inny ...natomiast miał w dorobku kilka świetnych filmów i ról i chyba jak większość się nie oburzam i pewno jak większość mu kibicowałem w tej kategorii, zwłaszcza że konkurencja nie była wybitna. I tak to się kręci ..mozna zrobic super film i nic , a mozna przeciętny i wow...patrz Scorsese i Departed...co nie zmienia faktu że w Pewnego razu w H....czeka się na kolejną scenę z jego udziałem .. i to chyba tak miało być...

JOKER5700

Nie no rozumiem, po prostu Hollywood ma opóźniony zapłon i dobrym aktorom daje Oscara nie wtedy kiedy zagrają wielką rolę, tylko jak gość stanie się już "wielkim aktorem bez Oscara" i potem szybciorem dają mu za cokolwiek: patrz DiCaprio czy Oldman. Tu było podobnie, bo przecież dużo lepszych ról Pitt ma mnóstwo.

adamcpdst

zgadza się 100% co zrobić :)

JOKER5700

Co zrobisz, nic nie zrobisz, można obejrzeć 12 małp, akurat aktualne się zrobiło. ;) pzdr!

kolorkiznam

No bez kitu. Jak tylko wyszedłem z kina, wypowiedziałem dokładnie tą kwestię

kolorkiznam

Przecież ta jego rola była tak mało wymagająca, cały film ma może dwa nastroje i może 3 miny. Fajna postać, ale za takie coś dostać Oskara się nie da.

użytkownik usunięty
kolorkiznam

Nie musi :)

kolorkiznam

też bym mu dał. bradu pitu pozamiatał w tym filmie dosłownie i w przenośni:) pozdro

kolorkiznam

O mój Boże, tak. Wszyscy mówią, że Joe Pesci zgarnie Oscara, ale ja nieprzerwanie Pittowi kibicuję.

kolorkiznam

Właśnie zgarnął złotego globa, wiec mam nadzieję, że teraz już prosta droga do Oscara.

kolorkiznam

Bo Brat zagral Brata? Dobrze, ze nie jestes w komisji.

miki_58

Chyba jednak nie tak bardzo odbiegam od ich preferencji mistrzu - mamy nominację <3

kolorkiznam

Zdecydowanie nie jest to rola oskarowa. Nie dostał Oskarów za dużo lepsze rolę. Jaquel Phoenix zgarnia jak nic, kto dalej zobaczymy.

LukaszNST

Przecież Joaquin jest nominowany w kategorii rola pierwszoplanowa, a w wypadku Once Upon a Time in Hollywood Pitt jest nominowany w kategorii rola drugoplanowa.

kolorkiznam

No i jest Oskar

kolorkiznam

Nie wierzę ze za taką nijaką i niewymagającą rolę można dostać Oskara. Te nagrody to żart.

kolorkiznam

Cieszę się że wreszcie oscara otrzymał, ale w tym roku statuetkę powierzyłbym Willemowi Dafoe, za wybitną role w The Lighthouse

kolorkiznam

Po 24 latach (jego pierwsza nominacja dzięki „12-stu Małpach”) wreszcie wygrał. I dobrze. Wyczytałam w tych tutaj wpisach, że nie zasłużył. Owszem, miał pewnie lepsze role. Ale dobrze, że go w ogóle dostał po tylu latach, bo tacy jak on zasługują. Czekam, aż inni spóźnialscy dostaną Oscara :D
Może ta nagroda ma już małą wartość, ale warto choć trochę ją „podwyższyć” poprzez danie jej tym, co nadal czekają :D;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones