Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
195 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

Gdzie wogóle Brad ma te blizny ((dziurki)) po trądziku??? Ja w żadnym jego filmie, wywiadach z nim nie mogę sie tego doszukać. A podobno, są one naprawde widoczne. Zauważyliscie takie cos u niego???

nie_ma_mnie_2

ma blizne na prawym policzku i ma ja do tej pory, widac ja na kazdym filmie tylko jest dobrze tuszowana, ale to ze brad ma zniszczona matowa i podziurawiona cere to Ci wysle fote jak mi podasz swoj adres mejl.

neodawo

Vitam ;-)

No właśnie ta "ciemna" strona jego aparycji((wygląd)), bardzo mnie interesuje. Byłbym wdzięczny jakbyś znalazła chwilę czasu i podesłała mi, jakieś fotki. Miałbym rozeznanie; jak to mniej-więcej u niego wygląda, ponieważ na filmach nic nie widać((prawie)), ale w rzeczywistości to podobno ma twarz podziurawioną, jakby ktoś mu ze shotguna przyładował...

Jak "cuś" to wyślij na tego maila: elles77@wp.pl


Pozdrawiam

nie_ma_mnie_2

podeśle na 100% ale jakoś w weekend, jak bede mial dostepny ten drugi komp, gdzie ową fotke mam, ale nie wiem, ze nie widziales tego w filmach jak kamera jest bardzo bliska jego twarzy np. w scenie w fight club kiedy w łazienće chcą niby uciąć kolesiowi jaja brad zbliza sie do kolesia(kamery) wtedy tez to widac.

neodawo

Ech, sorry! Widze, ze jesteś facetem ;-) Wybacz, ze pisałem do ciebie we formie żenśkiem, poprzedni post...

Wracajac do tematu: Czekam z niecierpliwoscia na zdjecie/a ;-)

nie_ma_mnie_2

Btw.."Podziemny Krąg",widziałem po pijaku, toteż za duzo nie kojarze ;-)

nie_ma_mnie_2

Hey kolego! Wyślesz mi tą fotkę, czy też nie???

nie_ma_mnie_2

wysłałęm dzisiaj po raz kolejny sprawdz czy aby podales dobry adres PS i powiedz gdzie wyczytales w tym shotgunie hehe

nie_ma_mnie_2

Blizny potradzikowe na pierwszy rzut oka sa niewidoczne bo wiekszosc nich too mikrourazy ktore sa male ale jest ich sporo ... Dopiero pod swiatlo sa widoczne I takie wlasnie brad pit posiada ... Oczywiscie widocznosc I wielkosc blizny zalezy od rodzaju I glebokosc uszkodzenia skory .... Rzeczywiscie duzo osob posiada taki uraz tylko nikt nie zawraca na too uwagi bo tee blizny wrazy z wiekiem traca kolor... Zupelnie I wtapiaja sie ze skora wlasciwa...

Oczywiscie istnieja blizny ktora naprawde wygladaja jakbys mialy dziury nazywane sa przez lekarzy ice pice scars I sa glebokie ponizej skory wlasciwej siegaja...

Powtarzam brad pit ma rolling scar blizny plytkie nawet o duzym zageszczeniu na policzkach sa one plytkie pelna sile ich mozna zobaczyc pod swiatlo..

nie_ma_mnie_2

Mi też wyslijcie:)) Bo też sie nad tym zastanawiałam :/

sikorka06

to podaj mejla to Ci wyśle ta fotke (za krótki tekst co za bezsens to co ja mam jeszcze napisac)

nie_ma_mnie_2

No ok. Sikorka06@vp.pl tylko prosze: nie pisz nic w temacie wiadomości jeśli można, ok? ^^ z góry thx

nie_ma_mnie_2

thx Neodawo :**
chociaż ja tam nic szczególnego nie widzę:/
Mógłby nawet mieć dziurę w głowie i tak bym się z nim umówiła ^^

sikorka06

to umów sie ze mna jestem typem urody jego pokroju ;)

sikorka06

a jak Ty wygladasz?? bo jak Ziyi Zhang albo Penelope Cruz albo Eva Mendez to juz Cie kocham hehe

neodawo

Cześć...


RE: Neodawno - Dzięki stary, dostałem fotkę. Ogółem za dużo tam nie widać, ale to zawsze "cuś", co nie???;-) Jaki[ch]ś wgląd, już mam;-)
Z tym "shotgunem" to trochę tak przekoloryzowałem/ubarwiłem, ale Brad w rzeczywistości ma duży problem z bliznami((dziurami) po przebytym w młodości trądziku. Robił((ponoć)) na to zabiegi typu: peeling, laser, eksfoliacja, jak i stosował((podobno)) "cudowne kremy". Z tego co mi wiadomo to wyleczył przebarwienia skórne po krostach, ale dziury w twarzy mu pozostały((jednak troszkę spłycone; nie tak głębokie jak wcześniej)) W jego filmach nie widać tego prawie wogóle, bowiem charakteryzacja, kamuflaż, make-upp'y, całe sztaby ludzi czuwające na tym/nim robią swoje; to nie ulega żadnej wątpliwości..........
Wiadomo kolo ma w hooy mamony, toteż może sobie codziennie fundować takie zabiegi kosmetyczno-leczniczo-upiększające. Zresztą pomimo tego, to i tak Pitt jest bożyszczem nastolatek...i...nie tylko ich...
Zazdroszczę mu, ja też tak CHCĘ ;-) ;-) ;-)..........



RE: HG - Jeżeli facet jest wg.Ciebie przystojny
(((podoba się Tobie, pociąga Cię fizycznie, odpowiada Ci taki(jego) typ urody; ale jest on nie co SZPETNY i troszkę zakompleksiony na skutek blizn(dziur/ek w twarzy) potrądzikowych))), inteligentny, miły, przyjazny, troskliwy, żartobliwie-dowcipny, romantyczny, skromny, spontaniczny, generalnie wartościowy gość; to umówiłabyś się/mogłabyś być z takim kolesiem, czy też nie????? Te blizny, obrzydzałyby Ciebie, przeszkadzałyby Ci, czy nie????? Gdybyś miała wybierać między klientem przęciętnej urody BEZ SKAZY, a chłopakiem((również o standardowej aparycji)) SZPETNYM to którego byś wybrała?????A może wolałabyś Super-Przystojnego gogusia z żelem na włosach((pasemka)), po solarce, w obcislej koszuli i "Colgate Smile" na ustach, ale z kompletnym deficytem intelektualnym i sieczką we łbie???????????????? Jeśli się zdecydujesz mi odpowiedzieć, to napisz...............no wiesz............napisz.........tak........szczerze............bez owijania w bawełnę...


Pozdrawiam...chylę czoła...caluję rączki...&...puszczam oko.......Dobranoc ;-) ;-)..............................

nie_ma_mnie_2

Yyy... no to tak: żeby o niczym nie zapomnieć:/
Ale chyba już zapomniałam...
odp. do Neodawo -- jeśli już chcesz wiedzieć to jestem urody Holly madison ale do razu podkreślam że przefarbowałam włosy na blond (tak naprawdę to jestem inteligentna brunetką jak widać ^^) A jak Ty wygladasz jak mówisz to tylko powiedz :kiedy i gdzie" napewno będę xD

odp. do kochanego Fiołasa -- nie rozumiem dlaczego o to pytasz... Ale jak już tyle napisałeś to spróbuje odpowiedzieć: Masz rację, zniechęciłeś mnie całkiem do Brada i idę teraz na forum Deppa spamowac razem z trzynastolatkami jaki on jest piękny (moim zdaniem nie jest) :/
Jeszcze coś, napisałeś że koleś pociąga mnie fizycznie... no dobra ale za jednym razem nie mógł by mnie obrzydzać...
Whatever
Mogłabym być z takim kolesiem jak Brad, a tego co opisałeś to bym musiała bardzo poznać chociaż od razu mówie że nienawidze żelu <lol>

Pozdro dla Was :**

sikorka06

dopiero dzisiaj odczytałem wiadomość, że jesteś Holly Madison. Jak chcesz mnie zobaczyć to szukaj na "naszej klasie" jesse james Wrocław. Od razy mówie, że ten profil jest tylko po to ponieważ chciałem się schować na chwilę, co byś sobie nie pomyślała ze jestem jakimś maniakiem BP albo sie za niego uważam. Pozdrawiam :)

nie_ma_mnie_2

Cześć:) Od razu mówie: nie jestem zarejestrowana na nasza-klasa. Weszłam próbowałam szukać ale tak trzeba nazwę szkoły i miasta <blee>.
Nie jestem Holly Madison ale jestem do niej podobna...:( Już mnie nie kochasz? Jak miałam brązowe włosy to ewentualnie mogłabym podciągnać do Penelope Cruz xD I... Sprawdzaj forum częsciej bo polska Holly nie będzie czekać w nieskończoność na polskiego Brada P.
Buśka:**

sikorka06

Halo! Czy Holly spiknela się z Bradem?

Jeffrey_Goines

TAK! i żyli długo i szczęśliwie.. nie czytasz kolorowych pisemek?

sikorka06

Czytam filmweba. Dlatego zapytałam urzeczona ta historia, nie odbiegająca od pisemka

Jeffrey_Goines

pozdrawiamy z hollywood

nie_ma_mnie_2

od razu to zauważyłam.wystarczy spojrzec na pierwszy z brzegu film.niestety nikt nie jest idealny:)

marzenaaa

Zgadzam sie. Blizny widać w większości filmów. Ale i tak byłabym wdzięczna gdyby mi ktoś przesłał niezretuszowane foty na których dobrze je widać:banditkaaa@wp.pl z góry dzięki

nie_ma_mnie_2

co tam blizny. Tak fantastycznej twarzy mało co jest w stanie zeszpecić

nie_ma_mnie_2

Mnie bardziej zastanawia czy Brad się kiedyś wypowiadał na temat trądziku i tych blizn. A głównie czy trądzik minął mu z wiekiem, czy coś z tym zrobił co mu pomogło go zwalczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones