PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868024}

Zaginione miasto

The Lost City
5,8 35 128
ocen
5,8 10 1 35128
5,5 22
oceny krytyków
Zaginione miasto
powrót do forum filmu Zaginione miasto

Kompletny brak jakiejkolwiek chemii między głównym bohaterami.
Od początku widać że Loretta gardzi Alanem, więc jak zaczęli pokazywać niby jakiś romans między nimi to aż się wzdrygałem.
Dodatkowo Sandra drętwa w tym filmie jak nigdy. Nie wiem czy botoks tak jej unieruchomił twarz czy co. Niby wygląda nieźle jak na swój wiek, ale mimiki już żadnej.
Channing Tatum mi działał na nerwy cały czas. Wielki i napakowany a zrobili z niego taką ciotę co tylko z liścia potrafi bić.
Brad wymiata, szkoda że tak krótko był w filmie.

ocenił(a) film na 2
Niewierny_Tomasz

Słabizna to w tym przypadku za mało powiedziane, jak dla mnie MEGA GNIOT!

slobi

Nie lubię za bardzo "wywlekać" i porównywać filmów i ich ocen, ale w tym przypadku aż mnie dosłownie "zżera" ciekawość. Dlaczego ten film jest mega gniot i ocena 2/10 a Saga Zmierzch przed świtem 10/10, czyli arcydzieło? Sorry, ale kompletnie traci ta Twoja opinia i ocena jakąkolwiek wiarygodność...a napisałem wcześniej, że nie lubię takiego wywlekania, bo w większości przypadków ludzie porównują kompletnie inne gatunkowo filmy typu "Mechaniczną pomarańcze oceniles na 7, a Thor Ragnarok na 10". W tym jednak przypadku te dwa filmy są typowo kinem rozrywkowym i to mnie właśnie ciekawi skąd takie oceny jednego i drugiego?

ocenił(a) film na 3
Niewierny_Tomasz

Myslalem, ze to bedzie jak Milosc szmaragd i krokodyl a tymczasem to zwykly gniot przepelniony hejtem do bialych męzczyzn.od pierwszej sceny bohater jest upokarzany. Gdyby ten film zrobic na serio moglby byc o wiele lepszy.

Niewierny_Tomasz

A zauważył ktoś powiązanie z filmem "Mumia"? W "Mumia:grobowiec króla smoka" główna bohaterka opowiada w książkach o swoich przygodach, lecz ukrywa swoją tożsamość i jej bohaterowie to Scarlett i Dash. I na dodatek Peru, gdzie na koniec, gdy Jonathan (brat Evelyn, głównej bohaterki) mówi, że wyjedzie do Peru i jest napis "kilka miesięcy później w Peru znaleziono mumie". Przypadek? Nie sądzę. Pomysł na film wziął się z grubo zarabiającej serii filmów, ale szczerze mówiąc wyszło nieźle. Mniej dreszczowca niż w pierwofilmach, ale komedia do polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones