PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108931}
6,7 422 712
ocen
6,7 10 1 422712
5,9 24
oceny krytyków
Mr. & Mrs. Smith
powrót do forum filmu Mr. & Mrs. Smith

Ten film jest...

ocenił(a) film na 2

Tak gówniany, jak związek Brada Pitta z Angelina Jolie

Napier

gangam stajl lepszy :D

ocenił(a) film na 4
Napier

Faktycznie ten film to miernota. Nie dość, że nudny, to jeszcze przesadzili troszkę ze strzelaninami. Jak zobaczyłem pod koniec filmu podziurawione kamizelki to nie wiedziałem, czy śmiać się czy płakać. I właśnie w tym jest problem, że ten film nie m określonej konwencji, niby ma być komedia, z drugiej strony kino akcji z efektami, a wychodzi mierna papka. Okazuje się, że samo zatrudnienie do produkcji filmu gwiazd i naszpikowanie jej efektowną strzelaniną, natomiast bez przemyślanego scenariusza i bez żadnej wizji reżysera, nic nie daje. Wynudziłem się straszliwie, dobrze, że w między czasie mogłem przełączać na biegi narciarskie.

ocenił(a) film na 9
chemas

Bo to jest komedia akcji :) I jako taki to jest bardzo dobry film, bardzo dobrze zagrany i bardzo dobrze zrealizowany. Do zrelaksowania się w sobotni wieczór idealny. .:)

ocenił(a) film na 4
polukr

Kwestia gustu :)

polukr

Ja oglądając takie filmy, wyłączam część mózgu odpowiedzialną za racjonalne myślenie i mam dobrą zabawę z oglądania ;) .

Napier

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones