PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108931}
6,7 422 712
ocen
6,7 10 1 422712
5,9 24
oceny krytyków
Mr. & Mrs. Smith
powrót do forum filmu Mr. & Mrs. Smith

Brad i Angelina w jednym filmie to perełka : ) Gdy usłyszałam o tym filmie od razu go obejrzałam film przyjemnie się ogląda :) Nawet się trochę pośmiałam. Nie jest rewelacyjny ale jest bardzo dobry. Chętnie go jeszcze raz obejrzę. Jeden z najlepszych filmów Pitta i Jolie.

_Holiday166

ja film oglądałam dość dawno, więc na ile ocenić nie wiem, film do powtórki

ocenił(a) film na 1
_Holiday166

specjalnie przed momentem zalozylem konto. Jak mozna tak komplementowac taki durny film ? TANDETA !! jezeli to jest jeden z lepszych filmow w ich wykonaniu to nie chce ogladac innych.

Lychu

No cóż.. Jak to się mówi każdy ma inny gust. Czyli innych nie oglądałeś ? nie no żal...

ocenił(a) film na 8
_Holiday166

Ja oglądałam sporo filmów z Bradem i sporo filmów z Angeliną.
Razem wypadli świetnie.
Bardzo lubię ten film ,dzisiaj leci i mam go zamiar znowu obejrzec.

ocenił(a) film na 8
pati1109

W sumie niezbyt rozumiem/akceptuję ocenianie filmów po ich obejrzeniu w TV (alias: telewizorni) czyli z przerywnikami reklamowymi albo też - o rany julek - lektorem... Jednak co do wystawionego komentarza to muszę się zgodzić, ta para aktorów świetnie wypadła w tej roli i warto ten film dwa razy obejrzeć bo to jest doskonała komedia sensacyjna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones